Kontakt

Daniela Vodáková
Alšova 1002, 435 11 Lom u Mostu

masazedeluxe@masazedeluxe.cz ,  +420-605-847-009

zenskaKosmetické služby

  • Kosmetické ošetření pleti, krku, dekoltu
  • Komplexní péče o pleť - standardní i luxusní ošetření pleti
  • Čištění pleti
  • Mikromasáž očního okolí
  • Ošetření ultrazvukovou špachtlí
  • Ošetření problémové a aknózní pleti

Ošetření pleti, krku a dekoltu

- provádí se najednou, v několika etapách pro lepší efekt a vyhlazení vrásek, dále pro sjednocení pleti a vypnutí pokožky. Péče je ideální pro všechny typy pleti 25+.

Ošetření problémové a aknózní pleti

Trápí-li vás akné, ráda vám s léčbou pomohu. Pracuji s osvědčenými produkty, které na akné pomáhají. Základem je důkladné vyčištění pleti a ošetření vhodnými kosmetickými přípravky.

Komplexní péče o pleť, čištění pleti

Každá pleť potřebuje péči, která by vždy měla začínat jejím dokonalým vyčištěním. Pro čištění pleti používám přední značky kosmetiky. Nejprve je potřeba zbavit pleť odumřelých buněk, nečistot a zbytků make-upu. Dále pleť čistíme hloubkově – pomocí  ultrazvukové špachtle a pomocí peelingu. Dále je potřeba pleti dopřát minerální látky a vitaminy, díky kvalitní profesionální kosmetice, se kterou pracuji. Krémy volím na základě typu pleti zákazníků.

Mikromasáž očí

Mikromasáž očního okolí zabraňuje tvorbě kruhů nebo váčků pod očima, prohlubování vrásek, působí proti unaveným očím, snižuje napětí v jejich okolí a hlavně prokysličuje jemnou pleť, která to obzvlášť v těchto místech vyžaduje. Používaná kosmetika napomáhá hydrataci pleti a zjemnění okolí očí napohled i na dotek.
Pokud na sobě začínáte pozorovat první známky stárnutí pleti – vrásky, váčky nebo kruhy pod očima, je ten správný čas dopřát výživu a povzbuzení vašim očím. Oční okolí je velmi citlivé – pokožka je v těchto místech velmi jemná a náchylná. Špatnou péčí o oční okolí se začnou velice brzy objevovat modré kruhy, související s neprokrvením citlivé pokožky nebo dokonce nevzhledné váčky. Těmto projevům lze snadno zabránit. Vrásky lze zmírnit, jejich úplnému vymizení v určitém věku nelze pomoci.