Kontakt

Daniela Vodáková
Alšova 1002, 435 11 Lom u Mostu

masazedeluxe@masazedeluxe.cz ,  +420-605-847-009

Havajská masáž

Havajská masáž se právem nazývá perlou mezi masážemi.

Má základ v havajském tanci hula, a proto se do masáže zapojuje celé tělo. Využívají se nejen prsty, dlaně a hrana dlaně, ale především předloktí a lokty. Pro představu se dá přirovnat k přílivu a odlivu moře – dlouhé a jemné tahy se plynule střídají ve tvaru osmičky se silnějšími tlaky, což působí dojmem nekonečného dotyku.

Je to jemná masážní technika celou plochou předloktí, která je spojena s energií a tím odstraňuje mentální a fyzické blokády. Masáž je zaměřená na celé tělo, ale především na oblast zad a zadní části dolních končetin. Využívají se dlouhé souvislé tahy předloktím podél páteře, které natahují zkrácené svaly a dále speciální hmaty a techniky uvolňující oblast lopatek, ramen a krční páteře.

Havajská masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém a hluboko relaxuje a harmonizuje organismus. Odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí a tím zlepšuje krevní oběh a lymfatický tok, což napománá k odvádění toxických látek z organismu. Tato masáž se doporučuje také při bolestech pohybového aparátu a k regeneraci organismu po sportovní zátěži.